ÜRETİCİ FİRMA İLETİŞİM AHMET AYDINLI 05324341110

HAKKIMIZDA

Ahmet AYDINLI

Aslında bir başarı hikayesidir bu, Her şey , kimya mühendisi Sabri Avcı’nın İstanbul belediyesi ESHOT işletmesindeki görevinden emekli olması ve memleketi olan İzmir Torbalı Karakuyu köyüne dönmesi ile başlar…
2000 li yıllar.. İlaç sıkıntılarının olduğu, hastanelerde ve eczanelerde ilaç kuyruklarının olduğu yokluk yılları…
Kimya Mühendisi Sabri Avcı İzmirin 1000 mt yi geçen dağlarında yetişen yabani organik kara kekik, dağ kekiğinden bir ilaç üretir. Ateşli hastalarda ateşi düşüren, ağrıyı kesen, cerahatli el ayak yaralarını iyileştiren bir ilaç. Aslında bir kekik suyu ama içinde timol etken maddeleri olmadan saf olarak üretilen bir kekik suyu. Adına karvakrol denen, tıp literatüründe “carvacrol” olarak bilinen bir etken madde..
Önce kendinde dener. İyileşir. Sonra yakınlarında dener onlar da iyileşir. Bakar ki işe yarayacak bir buluştur, 2001 yılında “karakız “ ünvanı ile adını ve buluşunu tescil ettirir.
2007 yılında Türk Patent enstitüsünden de incelemesiz patentini alır. Sonra Avrupada geçerli olması için Avusturya Patent enstitüsüne başvurur. 2013 yılında oradan da patent alır. Bulduğu ürünün adı karvakrol, etken maddesi crv 17 dir. Etkileri antimikrobik, antibakteriyel, antivirütik bir üründür. Bütün mikrobik hastalıklara etkilidir. Bütün bakteriyel vakalara etkilidir. Hatta bazı virütik vakalara etkili olduğu yapılan denemelerde anlaşılmıştır.
2012 yılına gelindiğinde Kimya Mühendisi Sabri Avcı bu ürünün piyasada tanınması ve satışı için Denizlide Aypa Bitkisel Ürünler firmasının sahibi Ahmet Aydınlı ile tanışır.
2012 yılından başlayarak hem denenmesi, hem üretilmesi hem de uygulanması için çalışmalar yapılır.
Ahmet Aydınlı SPİA adı ile ürünün markalaşması için tescil işlemlerini başlatır. Mikrobik vakalarda içilerek, harici vakalarda dışarıdan sürülerek yapılan uygulamalar yüzde yüz başarılı olunca, ürünlerin Ankarada Hacettepe üniversitesinde tahlilleri yapılır. Sonuç mükemmeldir. Bilmeden bir panzehir üretilmiştir.
2016 yılında Üniversite hastanesindeki bir hastanın zehirli dizanteri mikrobunun tedavi edilemeyerek “tıp buraya kadar” denilerek ölüme terkedilmesinin ardından başlayan mücadelede 7 gün içinde hastanın karvakrol kullanarak iyileşmesi farkındalık oluşmasını sağlamıştır.
2017 yılında yurt dışında Mers virüsü taşıyan bir petrol mühendisinin tedavi edilemeyerek Türkiyeye gönderilmesi, Türkiyedeki hastanelerde günlerce antibiyotik yüklemesi yapıldığı halde hastada iyileşme görülmemesi üzerine, son çare olarak karvakrol crv 17 uygulaması yapılmış ve hasta 7 günde iyileşerek işine dönmüştür.
Bu başarı hikayeleri uzar gider. Anlaşılıyor ki Türkiye coğrafi konumundan dolayı stratejik bir ürüne sahip olmuştur. Bu ürün 1000 mt den yükseklerde yetişen dağ kekiğidir. Bu kekiğin içindeki karvakrol maddesi %17 saflaştırılarak elde edilmiştir. Ürünün hem Türkiyede hem de Avusturyada patenti alınmıştır.
Tüketiciye sunulmadan önce 5 çeşit ürün haline getirilmiştir.
1- Ağız spreyi: ağızdaki aft, pamukçuk, uçuk, yara vb virütik vakalarda ve nezle gribe karşı kullanılmak üzere üretilen sprey.
2- Böcek spreyi: Arı , sinek, akrep ve her türlü böcek sokmalarına karşı panzehir spreyi
3- Mantar spreyi: Ayak parmak aralarında oluşan mantarlara karşı üretilen sprey.
4- Kıl dönme yakısı: kıl dönme vakalarında kullanılmak üzere sprey ve yakı harcından oluşan 2 parça set.
5- Karvakrol şişe: 500 ml cam şişede CVR 17 karvakrol. Her türlü mikrobik bakteriyel ve virütik vakalarda günde 3 defa birer fincan veya çay bardağı içilerek kullanılan ürün.

Değerli karvakrol kullanıcılarımız, CRV 17 500 cc şişemizin içindeki antimikrobik, antibakteriyel ve antivirüs bir sıvıdır. İçilerek kullanıldığı gibi el yüz ağız burun gibi organlarımızda hijyeni sağlamak için de kullanılmaktadır. Anti nezle - aft spreyimizi çantanızdan ayırmayın. Bittikçe 500 cc şişedeki CRV 17 den tekrar doldurup kullanabilirsiniz. Evinde veya iş yerinde mikroskop olanlar test edebilir. Ürünümüz daha önce Kuş gribi, domuz gribi, Mers ve HIV virüslerinde denendi. Koruyucu olduğu görüldü. Olumlu sonuç alındı. CORONOVİRÜS de de etkili olacağını düşünmekteyiz. Destekleyici gıda ruhsatımız var, ancak ilaç ruhsatımızı henüz almadığımız için basında açıklayamıyoruz. Sizlere duyuruyoruz.
Doğanın mucizesi

KARVAKROL


Carvacrol, yaygın olarak tanınan bir bitki ismi olmayabilir, ancak kaynağı kekik Anadolunun 1.000 mt üzerindeki dağlarında bol oksijenle yetişen şifalı bir bitkidir. Anlaşıldığı üzere kekik, hoş bir tada sahiptir; Araştırmalar, aktif madde olan karvakrolün çok çeşitli sağlık faydaları sunduğunu göstermiştir. Karaciğer, antioksidan, zararlı organizmalara karşı aktivite ve daha fazlası için koruyucu etkiler içerir. Karvakrol ile ilgili sonraki 8 gerçek, evinizde bilinen bir isim yapmak için emin olabilirsiniz.
Carvacrol Hakkında 8 Gerçekler
1. Kanser Hücrelerine Karşı İlginç Sonuçlar
Carvacrol'ün kanser için bir tedavi olduğunu söylemeyeceğim ama kesinlikle ön araştırmalarda ilginç bir aktivite olduğunu göstereceğim. Meme kanseri hücrelerine karşı test edildiğinde, kanser hücresi ölümünü hızlandırdı… toksik değilken. Long Island Üniversitesi araştırmacıları prostat kanseri hücrelerine karşı koyarken benzer sonuçlar bildirdiler. Aslında karvakrol, kansere bakılmaksızın aynı sonuçları sergiler. Akciğer kanseri hücreleri, ağız kanseri hücreleri ve malign beyin tümörleri ... hepsi karvakrola karşı çukurlaşırken kaydedilen sonuç olmuştur. Yine, bu raporların keşif olduğunu ve çözüm dengesinin her deneyde bir faktör olduğunu hatırlamak önemlidir; ne olursa olsun, potansiyel heyecan verici.
2. Klor olarak etkili bir şekilde temizler
Ürün genellikle satın alınmak üzere hazır olmadan önce yıkanır. Bu harika… klor gibi kimyasalların kullanılması dışında. Bir çalışmada, carvacrol'ün, üzüm ve domatesler için bir yıkama olarak klorine karşı antimikrobiyal etkisi karşılaştırılmıştır. Deney için, üzüm ve domatesler Salmonella ile kirlenmiş ve daha sonra bir klor yıkama veya karvakrol verilmiştir. Karvakrol kullanarak çözelti, Salmonella'da önemli azalmalar sağladı. Araştırmacılar, doğal çözümün besin değerini, antioksidan içeriğini, bakını veya tadı etkilemediğini de not ettiler.
3. Zararlı Organizmalara Karşı Büyük
Deneyler, tekrar tekrar Salmonella'ya karşı karvakrolün etkinliğini doğrular. Coli, Campylobacter jejuni ve Listeria. Çok fazla başarıya sahip olan araştırmacılar, daha da ciddi bir soruna karşı antibiyotik dirençli Salmonella'ya karşı etki etmeye karar verdiler. Salmonella enfekte kereviz üzerinde test edildiğinde, karvakrol hemen Salmonella kolonilerini elimine etti. Bu eylemin, yiyeceği bu tür zararlı organizmalardan uzak tutmanın bir alternatifi olabileceğine inanılıyor.
4. Candida'ya karşı etkili
Birçok insan maya enfeksiyonları ile boğuşuyor ve sıklıkla Candida albicans suçlanıyor. Ağızda, sindirim sisteminde veya mantarlara uyum sağlayan her yerde olabilirler. Araştırmacılar, protez kullananlardan alınan Candida'ya karşı karvakrol test ettiğinde, sonuçlar karvakrolün çok etkili olduğunu buldu; kekik yağının geleneksel kullanımını Candida için doğal bir ilaç olarak desteklemek .
5. Normal Lipid Seviyelerini Teşvik Ediyor
LDL kolesterolünün oksidasyonu arter duvarları boyunca birikmeye yol açar. Kekik esansiyel yağı, bakır kaynaklı oksidasyona karşı LDL için koruyucu etkiler gösteren birkaç bitki yağından biriydi. En belirgin etki kekik yağı ile gözlendi ve aktivite karvakrol ile ilişkilendirildi.
6. Dengeli Kan Şekerini Destekler
Eski Sovyet bloğunun Gürcistan'daki Sağlık, Çalışma ve Sosyal Refah Bakanlığı, kan şekeri anormallikleri için terapötik destek olarak karvakrol ve diğer bitki bileşenlerini içeren bitki temelli bir ilaç sistemini onayladı. Kullanılan karvakrol oreganodan kaynaklanmamasına rağmen, bu ilacın çalışmaları kan şekerini yan etki olmaksızın azalttığını bildirmiştir.
7. Sistemik Kızarıklık ve Şişmeye Karşı Savaşır
Kızarıklık ve şişlik neredeyse tüm yaralanma veya tahriş şekilleriyle mevcuttur. Klinik kanıtlar, karvakrolün kızarıklığa ve şişmeye karşı savunabileceğini düşündürmektedir. Testler, kızarıklığın ana nedeni olan COX-2 ifadesini bastırdığını göstermiştir. Birçok bitki bazlı uçucu yağ bu potansiyele sahip olsa da, karvakrol sınıfının en iyisidir; Araştırma, en yüksek etkiyi sunduğu anlamına gelir.
8. İnanılmaz Temizlik Becerileri… Evde!
Carvacrol, vücudunuzun dışında da temizlik eylemi sunabilir. Bir çalışmada yüzey temizleyici ajan olarak etkinliği incelenmiştir. Kekik yağı konsantrasyonlarının, plastik ve paslanmaz çelik yüzeylerden Listeria biyofilmlerini elimine ettiği ve organik olmayan ortamlarda bile bir temizlik maddesi olarak teyit edildiği bildirildi. Benim düşünceme göre, en iyi karvakrol kaynağı, kolayca, kekik ve kekik yağıdır . Kekik, bir yemeğin tadına katkıda bulunabilirken, kekik yağı en büyük sağlık yararlarını teşvik etmek için en güçlü formu sağlar. Kekik yağı kullanıyor musunuz? Aşağıda bir yorum bırakın ve deneyimlerinizi bizimle paylaşın!

ÜRETİCİ FİRMA İLETİŞİM AHMET AYDINLI 05324341110

ÜRETİCİ FİRMA İLETİŞİM AHMET AYDINLI 05324341110

KARVAKROL ETKİ ANALİZ RAPORLARI

SATIŞ VE TESLİMAT


Şiparişinizi Telefon veya Whatsapp ile verin, size verilecek hesap nosuna havale edin ve kargo için adres bildirin , siparişiniz bir saat içinde yurtiçi kargoya verilecektir. Kargo ücretini kapıda ödersiniz.
ADRES
15 Mayıs Mah. Gazi Bulvarı No.155 Ege Çarşısı K:2 D.43 Pamukkale Denizli
Telefon: 0258 265 56 54 GSM: 0532 434 11 10
Email: info@aypabitkisel.com - ahmetaydinli20@hotmail.com


PATENTLER

BASINDA BİZ

ÜRETİCİ FİRMA İLETİŞİM AHMET AYDINLI 05324341110

YORUMLAR